Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
W niedzielę 25 stycznia nasze przedszkolaki wzięły udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bobowej. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały radosny i energiczny układ taneczny, który spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. Występ był nie tylko okazją do zaprezentowania talentów naszych najmłodszych, ale także piękną lekcją wrażliwości i pomocy innym. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, którzy z uśmiechem i entuzjazmem włączyli się wspólnie z Rodzicami w to wyjątkowe wydarzenie, wspierając szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.














