Zajęcia z jogi

W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe zajęcia z jogi dla dzieci, które poprowadziła Pani Beata. Było to nowe i bardzo ciekawe doświadczenie dla naszych przedszkolaków.

Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać podstawowe pozycje jogi, poćwiczyć równowagę, koncentrację oraz prawidłowe oddychanie. Choć joga wydaje się niepozorną formą aktywności fizycznej, szybko okazało się, że potrafi naprawdę zmęczyć! Jednocześnie chwila relaksu, wyciszenia i ćwiczeń doskonale wpłynęła na samopoczucie naszych przedszkolaków.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach i świetnie się bawiły. To była cenna lekcja, która pokazała, że aktywność fizyczna może iść w parze z odpoczynkiem i wyciszeniem.

Serdecznie dziękujemy Pani Beacie za przeprowadzenie zajęć. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję spotkać się na macie!

Przejdź do treści