Wyjście do kościoła

Dzisiaj dzieci uczestniczyły w wyjątkowym spotkaniu w kościele wraz z księdzem Jackiem Kupcem, proboszczem kościoła pw. św. Mikołaja w Siedliskach. Podczas spotkania dzieci wspólnie modliły się z księdzem, a także zaśpiewały piosenki o tematyce religijnej, których uczyły się na zajęciach religii z Panią Kasią. Ksiądz Jacek wręczył dzieciom dyplomy z okazji zakończenia roku katechetycznego oraz wyjątkowy upominek – aniołka, który ma strzec dzieci, ich rodzin oraz domów. Na zakończenie, po wspólnej modlitwie, ksiądz przygotował dla dzieci jeszcze jedną niespodziankę, słodki poczęstunek w postaci cukiereczków.

Serdecznie dziękujemy Pani Kasi oraz księdzu Jackowi za organizację tego pięknego i pełnego radości spotkania.

Przejdź do treści