POWITANIE LATA
Choć pogoda tego dnia bardziej przypominała wiosnę niż gorące lato, nie przeszkodziło nam to w radosnym powitaniu nadchodzącej wakacyjnej pory roku! Dzieci z wielkim zaangażowaniem malowały farbami ogromne kwiaty, które symbolizowały kolorowe, letnie ogrody pełne kwitnących roślin. Nie zabrakło także ruchu i dobrej zabawy, przedszkolaki dzielnie pokonały ogromny tor przeszkód, wykazując się sprytem, szybkością i świetnym humorem. Podczas naszego letniego świętowania wykonaliśmy również kilka wakacyjnych zdjęć oraz zwinnie przeszliśmy przez „babie lato”, które dostarczyło dzieciom wiele radości i śmiechu.
Na zakończenie wszyscy mieli czas na swobodną zabawę – grę w piłkę, bieganie oraz korzystanie z placu zabaw. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, ruchu i wspólnego oczekiwania na prawdziwe, słoneczne lato!








































