Dzień Pluszowego Misia
24 listopada w naszym przedszkolu zrobiło się wyjątkowo miękko, kolorowo i misiowo! Tego dnia obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, a nasze sale wypełniły się ukochanymi maskotkami dzieci – małymi, dużymi, brązowymi, różowymi, z kokardką i takimi, które widziały już niejedną przygodę! Przedszkolaki opowiadały o swoich pluszowych przyjaciołach, brały udział w „misiowych” zabawach, tańcach i konkurencjach. Rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle z misiami i tworzyliśmy piękne prace plastyczne. Nie zabrakło także sesji zdjęciowej, w której bohaterem pierwszego planu był oczywiście MIŚ! To był dzień pełen uśmiechów, przytulasów i dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólne świętowanie i za to, że ich pluszowi przyjaciele wnieśli do przedszkola tyle radości.








































































